ЛЕКЦІЯ «ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ» ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ КИЇВСТАР

2024-02-21
21.02.2024 року на кафедрі комп’ютерних інформаційних технологій НАУ в рамках реалізації обов’язкового компонента «Розподілені обчислення та хмарні технології» для здобувачів вищої освіти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» освітньо-професійних програм «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Інформаційні технології проектування» відбувалась лекція на тему «Основи хмарних технологій». Лекцію провів Михайло ХОМЧАК - керівник департаменту розвитку та хмарних технологій компанії KyivStarTech, яка є стейкхолдером зазначених освітніх програм. На лекції здобувачі ознайомились з сучасними технологіями реалізації та використанням хмарних сервісів. Отримані теоретичні знання здобувачі закріплюють на лабораторних заняттях.