ЛЕКЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

2024-02-29
29.02.2024 року на кафедрі комп’ютерних інформаційних технологій НАУ в рамках реалізації обов’язкового компонента «Компютерні мережі» для здобувачів вищої освіти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» освітньо-професійних програм «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Інформаційні технології проектування» відбувалась лекція на тему «Архітектура корпоративної мережі». Лекцію провів Євген САМБОРСЬКИЙ - спеціаліст в області DevOps та адміністрування комп’ютерних мереж. На лекції здобувачі ознайомились з сучасними принципами побудови корпоративних мереж, ієрархічною системою їх проєктування на основі трьохрівневої моделі Cisco, розглянули особливості та області застосування комутаторів та маршрутизаторів в зазначених архітектурах. Отримані теоретичні знання здобувачі закріплюють на лабораторних заняттях, виконуючи завдання в Cisco Packet Tracer.