ХХІV Міжнародна науково-практичної конференція «Політ. Сучасні проблеми науки»

2024-04-03
02.04.2023 на кафедрі комп‘ютерних інформаційних технологій НАУ відбулась онлайн робота секції «Інформаційні управляючі системи та технології проектування» ХХІV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». Серед інших, свої доповіді представили Троцький Я., Щербина К., Кравченко М., Ситниченко О. (науковий керівник Холявкіна Т.В.) - здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Інформаційні управляючі системи та технології» за спеціальністю 122 «Комп‘ютерні науки». Розглянуто проблеми, присвячені актуальній тематиці в області хмарних технологій, Інтернету речей, а також сучасним технологіям розробки застосунків.