ХV Міжнародна науково-практична конференція «Комп’ютерні системи та мережні технології» CSNT-2024

2024-04-25
25.04.2024р. на базі кафедри комп’ютерних інформаційних технологій НАУ відбулась онлайн робота секції «Інформаційні технології проектування та управління» ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Комп’ютерні системи та мережні технології» CSNT-2024. Свої доповіді представили Прокопенко К.І. – к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій, Мельниченко П.І. – здобувач PhD, спеціальності 122 Комп’ютерні науки, Толстікова О.В. к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій та інші учасники секції. Розглянуто проблеми, присвячені актуальній тематиці в області нейромережних технологій, в тому числі нейромережевий та статистичний підходи до задачі виявлення сигналів, розробці безпечного програмного забезпечення, а також сучасним підходам до використання штучного інтелекту в системах психологічної підтримки.