РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЩОДО ПЕРЕГЛЯДУ ОПП ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 122 КОМП‘ЮТЕРНІ НАУКИ

2022-04-27

27 квітня 2022 року на кафедрі «Комп‘ютерних інформаційних технологій» відбулось розширене засідання кафедри щодо щорічного перегляду освітньої-професійних програм «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Інформаційні технології проєктування», за спеціальністю 122 Комп‘ютерні науки, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня. В обговоренні взяли участь провідні науково-педагогічні працівники кафедри, гаранти освітніх програм, представники стейкхолдерів (Володимир Метелов - координатор по роботі з університетами ТОВ «ГРІД ДІНАМІКС УКРАЇНА» (м. Харьків) та Валерій Поляков – генеральний директор ТОВ «Об‘єднання ЮГ»), здобувачі вищої освіти освітнього ступеня Бакалавр: Ковальчук К., Таран М., Квашук Р.; освітнього ступеня Магістр – Шевцова Ю., Кравченко В., Каташ К.

Протокол ОПП «ІУСТ» Бакалавр

Протокол ОПП «ІТП» Бакалавр