ЛЕКЦІЯ ПО ПРОГРАМНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

2022-11-11
На кафедрі Комп’ютерних інформаційних технологій ФККПІ НАУ в рамках реалізації вибіркового компонента «Програмне забезпечення систем контролю та управління» для студентів 4 курсу освітнього ступеня Бакалавр спеціальності 122 Комп’ютерні науки освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи та технології» проведено лекцію представником стейкхолдерів. Лекцію проводив Олексій СУКАЧ – державний експерт з розслідування авіаційних подій сектору обробки польотних даних та розрахунку параметрів польоту Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами. На лекції студенти ознайомились з основами сучасного програмного забезпечення «МОНСТР-Х», призначеного для обробки польотної інформації, зокрема з принципами роботи підзадачі 3D реконструкції польоту за результатами обробки польотних даних. Розглянуто приклади обробки реальних польотних даних з «чорних скриньок» повітряних суден.