ЛЕКЦІЇ ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

2023-02-15
На кафедрі Комп’ютерних інформаційних технологій НАУ в рамках реалізації вибіркового компонента «Конструювання та документування програмного забезпечення» для студентів 2 курсу спеціальності 122 Комп’ютерні науки освітньо-професійної програми «Інформаційні технології проектування» проводиться курс лекцій, які викладає Тетяна Нікуліна - представник компанії Grid Dynamix. Компанія Grid Dynamix спеціалізується на розробці програмного забезпечення та є стейкхолдером освітньо-професійної програми «Інформаційні технології проектування». В курсі лекцій студенти знайомляться з теоретичними та практичними аспектами створення та документування програмного забезпечення, зокрема для мобільних застосунків мовою Kotlin під Android.