2023-02-23
Відкриті лекції

23.02.2023 на кафедрі комп‘ютерних інформаційних технологій відбулись відкриті лекції для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійних програм «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Інформаційні технології проектування» . Лекцію з дисципліни «Комп‘ютерні мережі» проводила д.т.н професор Савченко А.С. Студенти ознайомились з основними видами активного і пасивного комунікаційного обладнання, їх основними характеристиками та областями застосування. Лекцію з дисципліни «Проектування телекомунікаційних та телеметричних систем» проводив к.т.н. доцент Зудов О.М. Студенти вивчали поняття і кількісні характеристики точності, методи визначення похибки, методи і види апроксимацій. Лекції відвідали провідні викладачі кафедри – д.т.н. професор Віноградов М.А., к.т.н. доцент Райчев І.Е., к.т.н. доцент Толстікова О.В., к.т.н. доцент Чуба І.В., старший викладач Кадет Н.В. Студенти відзначили актуальність поданого матеріалу та високий рівень професіоналізму науково-педагогічних працівників, що проводили відкриті заняття.