РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЩОДО ПЕРЕГЛЯДУ ОПП ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 122 КОМП‘ЮТЕРНІ НАУКИ

2023-03-17
17 березня 2023 року на кафедрі «Комп‘ютерних інформаційних технологій» відбулось розширене засідання кафедри щодо щорічного перегляду освітньої-професійних програм «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Інформаційні технології проєктування», за спеціальністю 122 Комп‘ютерні науки, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів. В обговоренні взяли участь провідні науково-педагогічні працівники кафедри, гаранти освітніх програм, представники стейкхолдерів (Володимир Метелов - координатор по роботі з університетами ТОВ «ГРІД ДІНАМІКС УКРАЇНА» (м. Харьків) та Валерій Поляков – генеральний директор ТОВ «Об‘єднання ЮГ», в.о. Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цідильними повітряними суднами Ігор Мішарін), здобувачі вищої освіти Ковальчук К., Кучер І., Підперигора М., Мельниченко Д., Квашук Р., Бандурак В., Середа О., Мельниченко Д.

Протокол ОПП «ІУСТ» Бакалавр

Протокол ОПП «ІТП» Бакалавр