ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ

2023-06-23
З 19 червня по 23 червня в онлайн режимі відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп‘ютерні науки», освітньо-професійних програм “Інформаційні управляючі системи та технології” та «Інформаційні технології проектування». У якості голови ДЕК було запрошено д.т.н. професора кафедри інженерії програмного забезпечення в енергетиці НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» БАРАБАША Олега Володимировича та першого заступника начальника Державного науково-дослідного інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації, к.т.н. ЮДІНА Олексія Юрійовича. Під час роботи комісія відзначила актуальність тематики та високий рівень виконання кваліфікаційних робіт. Вітаємо випускників !!!