ЛЕКЦІЯ ВІД ДЕРЖАВНОГО ЕКСПЕРТА З РОСЛІДУВАННЯ АВІАЦІЙНИХ ПОДІЙ ТА ІНЦИДЕНТІВ

2023-05-25
25.05.2023 на кафедрі комп’ютерних інформаційних технологій НАУ в рамках реалізації обов’язкового компонента «Корпоративні інформаційні системи» освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи та технології» за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня була проведена гостьова лекція. Лектор Мостіцький Сергій Петрович – начальник відділу, державний експерт з розслідування Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами. Протягом лекції студенти ознайомилися з моделлю розподіленої комп’ютерної системи обробки та зберігання даних в корпоративній інформаційній системі ситуаційного центру зон конфліктів повітряного простору. Було розглянуто доцільність впровадження процесу багатопотокової обробки даних для прийняття рішення щодо використання повітряного простору в зонах конфліктів на підставі розрахунку ризиків.