ЛЕКЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОГО БЮРО З РОЗСЛІДУВАННЯ АВІАЦІЙНИХ ПОДІЙ ТА ІНЦИДЕНТІВ

2023-05-04
04.05.2023 року на кафедрі комп’ютерних інформаційних технологій НАУ в рамках реалізації вибіркового компонента «Методи та засоби обробки інформації в системах контролю» для підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи та технології» була проведена гостьова лекція. Лектор Олексій СУКАЧ – державний експерт з розслідування авіаційних подій сектору обробки польотних даних та розрахунку параметрів польоту Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами. На лекції студенти ознайомилися з прикладами методів та засобів обробки інформації в системах контролю повітряних суден України та інших держав.