Ознайомлення здобувачів другого (магістерського) рівня з ОПП «Інформаційні технології проектування»

2023-09-01
01.09.2023р. на кафедрі комп’ютерних інформаційних технологій НАУ відбулась зустріч здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» з гарантом освітньо-професійної програми «Інформаційні технології проектування» Толстіковою О.В. та провідними викладачами. Здобувачів ознайомлено з метою та об'єктом освітньо-професійної програми. Розглянуто передбачені програмні результати навчання та фахові компетентності. Здобувачі розглянули перелік обов’язкових компонент, серед яких навчальні дисципліни «Спецрозділи інформаційних технологій проектування», «Проєктування баз даних та експертних систем», «Теорія та технології проектування», «Проектування систем і комплексів інформаційних технологій проектування», «Організація авіаційних інформаційно-обчислювальних процесів і систем» та інші, основний зміст дисциплін та передбачені форми контрольних заходів. Здобувачів ознайомлено з процедурою обрання вибіркових компонентів ОПП для формування індивідуальної освітньої траєкторії. Розглянуто зміст запропонованих вибіркових компонентів.