Ознайомлення здобувачів другого (магістерського) рівня з ОПП «ІУСТ»

2023-09-01
01.09.2023 р. на кафедрі комп‘ютерних інформаційних технологій НАУ відбулась зустріч здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 122 «Комп‘ютерні науки» з гарантом освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи та технології» Савченко А.С. та провідними викладачами. Здобувачів ознайомлено з метою та об'єктом освітньо-професійних програм. Розглянуто передбачені програмні результати навчання та фахові компетентності. Здобувачі розглянули перелік обов’язкових компонент, серед яких навчальні дисципліни «Проектування баз знань та експертних систем» , «Мережні інформаційні технології», «Корпоративні інформаційні системи», «Стандартизація та сертифікація інформаційних управляючих систем» та інші, основний зміст дисциплін та передбачені форми контрольних заходів. Здобувачів ознайомлено з процедурою обрання вибіркових компонентів ОПП для формування індивідуальної освітньої траєкторії. Розглянуто зміст запропонованих вибіркових компонентів.