Студент 4 курсу кафедри комп’ютерних інформаційних технологій ФКНТ КАРИЙ Ігор разом 20 студентами інших факультетів КАІ пройшов стажування протягом трьох місяців в Туреччині на BAYKAR - одному з провідних авіаційних підприємств світу.
Студенти були залучені до практики в шести ключових департаментах BAYKAR, серед яких - виготовлення та тестування систем. Під час стажування вони отримали:
Вітаємо нашого студента Ігоря КАРОГО та бажаємо нових професійних здобутків!! Дякуємо партнерам BAYKAR та AVIA VENTURES за підтримку!
03.04.2025 на кафедрі комп‘ютерних інформаційних технологій Державного університету «Київський авіаційний інститут» відбулась онлайн робота секції «Інформаційні управляючі системи та технології проектування» ХХV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки».
Серед інших, свої доповіді представили: Будков Є.П., Дядюк Ю.С., Кузьмич О.А, Мельник В.В., Міщинська Н.Р., Рибак Д.А., Цегер К.В., Шлома К.Ю. (науковий керівник Холявкіна Т.В.), Жолобецький А.О., Степанюк Р. (науковий керівник Охремчук О.С.), Кобільник Б.Ю. (науковий керівник В. Сидоренко), Пшеничко О.П., Сандул Я.О., Рудь Є.О. (науковий керівник В. Сураєв) - здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти, а також молоді вчені. Розглянуто проблеми, присвячені актуальній тематиці в області хмарних технологій, Інтернету речей, а також сучасним технологіям розробки мобільних застосунків.
Розпочато обговорення проєкту освітньо-професійної програми спеціальності F3 "Комп‘ютерні науки", галузь знань F "Інформаційні технології".
З проектом ОПП можна ознайомитись за посиланнями:
14 березня 2025 року викладачі кафедри Комп'ютерних інформаційних технологій професор Савченко Аліна Станіславівна та асистент Кравченко Микола відвідали захід IT Meets «Реальний профіт від штучного інтелекту». Подія проходила у Credit Agricole Digital Factory та зібрала провідних фахівців галузі для обговорення практичних аспектів впровадження штучного інтелекту (ШІ) у бізнес та інші сфери життя.
Під час заходу, викладачі ознайомилися з новітніми тенденціями застосування генеративного ШІ, особливо у сферах медицини та автоматизації бізнес-процесів. Цінними були доповіді спікерів, зокрема Дмитра Софіни та Назарія Друщака, які поділилися власними десятирічними досвідами створення інноваційних рішень на основі ШІ.
Особливу увагу представників кафедри КІТ привернула панельна дискусія, де експерти, зокрема Роман Кислий та Поль Вахтель, розглянули переваги й виклики використання штучного інтелекту в різних індустріях, а також перспективи автоматизації рутинних завдань.
Участь у заході покращить навчальний процес та вдосконалить освітні програми кафедри КІТ, забезпечуючи студентам актуальну інформацію про сучасні тренди у сфері інформаційних технологій.
Науково-педагогічні працівники кафедри комп’ютерних інформаційних технологій факультету комп’ютерних наук та технологій знову демонструють високий професійний рівень та прагнення до інновацій.
Нещодавно професор Савченко А.С., доцент Холявкіна Т.В., Чуба І.В. та асистент Кравченко М.О. взяли активну участь у комплексному курсі стажування «Teachers Internship 2025: AI Tools for Education», організованому за підтримки EPAM та Асоціації «IT Ukraine».
Під час курсу учасники мали змогу зануритися у світ сучасних AI-технологій, які змінюють підходи до викладання та наукової роботи. Програма навчання охоплювала актуальні теми, зокрема:
Успішне проходження курсу було підтверджене офіційними сертифікатами, що свідчать про високий рівень здобутих знань та практичних навичок. Проходження навчання стало важливим кроком для впровадження сучасних технологій у навчальний процес і наукову діяльність, відкриваючи нові горизонти для інноваційного розвитку кафедри.
Вітаємо професора Савченко А.С., доцентів Холявкіну Т.В. та Чубу І.В., а також асистента Кравченка М.О. з успішним завершенням курсу та бажаємо подальших професійних здобутків і впровадження інновацій у сфері освіти та науки!
Розпочато обговорення проєктів освітніх програм спеціальності "Комп‘ютерні науки", галузь знань "Інформаційні технології".
З проектами ОПП можна ознайомитись за посиланнями: